Alumínium öntvények

A FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft. munkatársakat keres

Családias és megbízható háttérrel rendelkező alumínium öntödeként 26 éve jelen vagyunk kiváló minőségű
termékeinkkel a motorházöntvények, forgórészek, keretes ventilátorházak piacán.

Cégünk az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Gépkezelő Operátor

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződés;
    • Kiemelkedő juttatási csomag a belépés első napjától;
    • Cafeteria, havi bónusz, teljesítménybónusz és további plusz juttatások a belépés első napjától;
    • Azonnali kezdési lehetőség;
    • Hosszú távú, megbízható és stabil munkahely;
    • Ingyenes céges buszjárat (Kisbér 50 km-es körzete);
    • Ajánlási bónusz;

Elvárások:

    • 8 általános (alapfokú) iskolai végzettség
    • Többműszakos munkarend vállalása
    • Jó állóképesség
    • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Jelentkezni, érdeklődni és önéletrajzot küldeni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Cím: 2870 Kisbér Béke u. 22

Telefon: 06/34 552-017

Web: www.femmuvek.hu

Facebook: https://www.facebook.com/femmuvek/